thegoing
Men
 
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 

VIDEO CLIP

 Mese                  youtube.com/watch

Htkznapok        youtube.com/watch

lom                   youtube.com/watch

 
THE GOING LOM E.P.

 

lom 2007

www.myspace.com/rockthegoing

 

 
Link
 
going
 
The Going interju 2006 oktber. by Zuzu
The Going interju 2006 oktber. by Zuzu : Interju Zuzu

Interju Zuzu

ZUZu  2008.03.03. 15:01

2006 oktber

- Szervusztok! Mikor alakultatok?

Gabi:
- Rgen. Norbi tudja megmondani a pontos dtumot.

Dani:
- Kt alakulsunk is volt. Amikor elszr ltrejtt a zenekar, akkor mg Csabi nem jtszott. Ez volt 2004 augusztusban, s Csabi csatlakozott hozznk 2005 janurjban.


- Jelent mr meg valamilyen hangz anyagotok? Esetleg tervezitek?

Csaba:
- Persze. Terveznk. Ez v vgre mr nem fog sszejnni, majd jvre. Szeretnnk, ha felkerlne r a Menj az ton, az Elg, a Mese, s a Te s n.

Gabi:
- Ez utbbi a legrgebbi dalunk, ezek termszetesen mind sajt szmok.

- Mennyire adottak a koncertezsi lehetsgeitek?

Csaba:
- Szeretnnk mr messzebbre is eljutni. Itt, ami a megyben adott, a lehetsgeinkhez kpest az ignyeink ki vannak elgtve.

Dani:
- Viszont tllpni ezen a trsgen elg nehz. Itt szakon minden befagy… Kptelensg innen kiszakadni.

Csaba:
- Csak kevs koncertezsre alkalmas hely van. A Stc, a Kakukk, Mtranovkon az Aladdin. Ennyi.

Zoli:
- Emiatt lenne szksges nagyon a demo. Elkldeni tbb helyre, mert amg nem halljk, hogy milyenek vagyunk, mit jtszunk, addig mi alapjn hvnnak el mshov is?

Csaba:
- Nem gagyit akarunk sszehozni. Szeretnnk rsznni vagy 100 ezret.
- Annyit minimum muszj is lesz.

Csaba:
- Pesten vettem fel a kapcsolatot egy stdival. Ott nagyon korrektnek ltjuk a vezet srcot. Mr vagy 15 ve mkdnek, teht nem hlye gyerekek.

- Cserekoncertekkel nem prblkozatok mg?

Csaba:
- Arra gondolsz, hogy X banda meghv magukhoz koncertezni, mi pedig visszahvjuk ket?

- Pontosan erre.

Csaba:
- Volt r plda, hogy szltunk pr itt fellp zenekarnak, hogy szvesen jtszannk elttk, de ez ennyiben is maradt.

Dani:
- A legtbb esetben az is problmt jelent, hogy ms a stlus, amit k kpviselnek, s nem igazn illnk oda.

- Ezt a mai koncertet ti szervezttek magatoknak?

Csaba:
- gy van. Sajt zsebbl. Az erstt breltk, meg a benzint is mi lltuk.
- Boxi fle az erst?

Csaba:
- Dehogy! R. adta.

- R. odaadta az erstt?

Zoli:
- Csak klcsn! 5000-rt.

- A mindenit! Tud lni a gyerek! Veszek n is egy erstt, s tlem mr 4999-rt brelhetitek! Na? Vagy inkbb legyen csapda! 4500 + fa! Mit szltok? Meg fogok gazdagodni!

Zoli:
- Ez nagy tlet!

- Elnzst, hogy ilyen vratlanul csaptam le rtok, s elg kszletlenl.

Csaba:
- Mert, ha kszlni szerettl volna rnk, akkor komoly lexiklis tudssal kellene rendelkezned!

- Ugyan, van weboldalatok, azon elg sok minden fenn van.

Gabi:
- Na, ez ksz... Most n leszek porondon.

- Mert? A te munkdat dicsri az oldal?

Gabi:
- gy van.

Zoli:
- Azrt olyan sr a frissts, ugye?

Csaba:
- Going httrkpet rakott fel. gy, hogy hrman nem vagyunk rajta… Nem frtnk ki! Pedig csak Norbi utn kellett volna kt entert nyomni, s mr j lenne!
- Rlatok az terjedt el, hogy feldolgozs zenekar vagytok. Mennyiben llja ez meg a helyt?

Csaba:
- Ez egyltaln nem fedi a valt.

Zoli:
- Nzz r Csabira!

Dani:
- Az az igazsg, hogy egy zenekar csak akkor tud nevet szerezni magnak, ha ezeket is jl jtssza el.

Csaba:
- n viszont errl gy vlekedem, hogy itt Salgtarjnban mi vagyunk az a zenekar, aki a legtbb sajt szmmal rendelkezik. Mondj ms zenekarokat, akik tbbel! J, Not This Time, Reflected, Hind, Macskanadrg. Akadnak, de azrt mi is az elsk kztt vagyunk ebben.

Gabi:
- Amatr szinten is mi vagyunk a legrgebbi banda itt.

Csaba:
- Nlunk az alapkoncepci az, hogy egy zenekarnak valahol el kell kezdenie. Az pedig mindenkinl a feldolgozs.

Norbi:
- De! Nlunk mindenki imdja a Metallica-t, nyilvn, hogy jtszunk ezt is, s Guns n’ Roses-t.

- Nlatok mirt van ez a fellls? Volt r klnsebb ok, hogy legyen kt gitr, bg, billenty, nek, dob?

Zoli:
- Kezdetetektl gy szerettk volna. Az eredeti felllsban Dani gitrozott, s Norbi nekelt, meg szlgitrozott. Ez gy nem volt j. Mert Norbi vagy nekeljen, vagy gitrozzon! Ezzel mindannyian egyetrtettnk.

- Ne is mondd... Volt egy nagyon kedves bartom, s hozott nekem egy dobgitrt. Aranyos volt. Teszem hozz, hogy mg harmonikzni sem tudok.

Zoli:
- n egyedl csak cimbalmon nem tudok jtszani, mert a hrok kztt tesnek a lapok.

Csaba:
- n meg triangulummal kezdtem!

Norbi:
- Lggitron knnyebb!

Dani:
- n annak idejn mg vadszkrtn jtszottam.
- rzem is a Hubertus illatot.

Dani:
- h! Arra mr runtam.

Zoli:
- A bandban szinte mindannyian autodidakta mdon jutottunk el a sajt hangszernkig. Taln Levi az, aki egy vet jrt zeneiskolba. n anno fafvs, basszus hangszeren tanultam, de ez mr nagyon rgen volt.

- A mltkori koncertnl lttam, hogy a billentyt le kellett rakni a sznpad el. Ez elg gz, amikor beindulnak a npek.

Gabi:
- Azta mr rjttnk, hogy felfr. Csak el kell fordtani keresztben.

Zoli:
- A motoros tallkozn azrt felfrtnk nagy duzzogva!

- Ott nagyon mostoha idjrst fogtatok ki!

Csaba:
- Mi mg nem is annyira… Nlunk egy pillanatra kisttt a nap is.

- Van-e olyan banda, akikkel szvesen lpntek fel?

Dani:
- Rengeteg olyan van, akik hasonl stlusban zenlnek, mint mi. Velk kellene sszefogni valahogy. Az a baj, hogy egymst sem ismerik, hiszen elg nagyok a tvolsgok kzttnk. n pldul, Miskolcon tanulok, s ott is rengeteg zenekar kezdemny van. Mit ne mondjak, van bennk tehetsg bven, pp csak ugyanazokkal a gondokkal kzdenek, mint mi. Lehetsgk sincs bemutatkozni.

Norbi:
- Nzztek! Megjtt Viktor!

Viktor:
- Szervusztok! Bemutatkoznk: Kecsks Viktor (Primary Stroke – a szerk.) Going rajong!

Zoli:
- Meg tiszteletbeli Going tag!

Norbi:
- Viktor mr rengeteget segtett neknk. Elfordult, hogy a basszusgitrosunk a koncert napjn lemondta a fellpst, mert ppen nem rt r, s Viktor ugrott be helyette. Kemny kt rja volt betanulni a sajt szmainkat. Szinte tkletes koncertet adott velnk.

Dani:
- Kicsit megszenvedtnk vele, de helytllt!

Zoli:
- J! Megrkezett a dobosunk!

- Szia! Te is bemutatkoznl?

Levi:
- Rkos Levente vagyok, ebben a zenekarban dobolok.

Zoli:
- a lnyok kedvence.

Norbi:
- A TZP-en dolgozol. A fateleprl jttl.

Levi:
- Tanulok Pcsen.

- Nem kell az nletrajzod!
Dani:
- Ez lesz vagy hrom oldal.

Norbi:
- Az egsz a krhzban kezddtt...

- Iskolai vgzettsged?

Levi:
- Nyc.

Dani:
- n egyetemre jrok.

Zoli:
- n csak fiskolra!
- n is csak fiskolra, mert sokat voltam vidken, s nem brt kifejldni az agyam...

Zoli:
- Csinlsz rlunk 600 kpet?

- Hogy a viharba ne! Ha levetkztk meztelenre.

Csaba:
- Mr gondoltunk valami hasonlra!

Zoli:
- Nem lehet. Itt fiatalkorak is vannak.

Norbi:
- k szintn siktannak az els sorban.

- Egybknt milyen a rajongtborotok sszettele?

Csaba:
- Neknk mg csak rajong campingnk van!

Norbi:
- Rajong. Ez nagyon rossz sz. Ez annyira steril. Valaki szerethet valamit, de az, hogy rajong, az nem j kifejezs erre.

Csaba:
- Nekem szokott integetni kt lny a novki buszrl.

- Nagyon ksznm Nektek a beszlgetst fik!

- Mi ksznjk!
Csabi krsre ezt mg le kell rnom: A Going kedvenc itala a pohr shr.
Tagok:
Baranyi Norbert Jnos – nek
Judk Zoltn – basszusgitr
Tth Csaba – szlgitr
Dek Gbor – billenty
Nagy Dniel - ritmusgitr
Rkos Levente – dob



 
Time
 
Chat-ide rhattok
Nv:

zenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Melyik a legjobb The Going dal?
Melyik a legjobb dal?

Vol.1.
Nzzl Szt
lom
Mese
Te s n
Elg
Htkznapok
Szavazs llsa
Lezrt szavazsok
 
szmll
Induls: 2007-11-28
 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA